Karayolu Taşımacılığı

TÜRKİYE İstanbul – Almanya ,Hollanda,Benelux ,Fransa ,Bulgaristan ,Romanya,Moldova ,Belarus, Polonya,Macaristan , Çekya,Avusturya , Isviçre  arasında uluslararası lojistik hizmeti veren firmamız, müşteri odaklı çözümler üreterek farklılık yaratmaktadır. Avrupa’da nakliye firmaları arasında öncü şirketimiz Avrupa’da iştiraki BESLI LOJISTIK A.S ile tüm Türkiye ve Avrupa nakliye ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız; iş sürecinin planını yapar, yük ve evrakları takip eder, ihtiyaca yönelik organize olur, en uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan yükleri alıcısıyla buluşturur. Filomuzun tamamı 23 kayar çatılı perdeli dorse (285 cm iç yükseklik ) 4 kayar çatılı perdeli mega dorse (298 cm iç yükseklik ) 6 askılı tekstil dorse bunun haricinde 4 frigo dorse, 8 express minivan araçlardan oluşmaktadır.

 

Hizmetlerimiz

  • Kapıdan kapıya taşımalar
  • Komple-parsiyel taşımalar
  • Avrupa’da gümrükleme hizmetleri
  • Avrupa’da depolama hizmetleri
  • Avrupa’da iç nakliye hizmetleri
  • Ağır tonaj- gabari yüklemeler

Ayrıca Avrupa’da ağır nakliyat, dkp sac, konteyner taşımacılığı, araç taşıma, ağır nakliye hizmetlerinin yanı sıra; Avrupa  içerisindeki taşımalarda, varil taşıma, tır nakliye, yük taşımacılığı, sac aparatları, ağır taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, tır taşımacılığı, ağır nakliye, ağır nakliyat, kaldırma aparatları taşımacılıkları da yapılabilmektedir.

Depolama

Transferi bekleyen tüm ürünlerimiz kapalı alanlarımızda depolanmaktadır.

Haftalık Komple - Parsiyel Yüklemelerimiz

Çıkışlarımız parsiyel ithalat yüklemelerimizde her Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleridir. İhracat yüklemelerimiz için Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri olarak dikkate alabilirsiniz. Parsiyel taşımalarda ortalama transit süre 6-7 gün arasıdır. Komple çıkışlarımız hafta içi her gündür. Komple taşımalarda transit süreyi 5-6 gün olarak dikkate alabilirsiniz.

Taşımalarımızın tümü “CMR SİGORTASI” kapsamındadır.

1 Lademetre (LDM) =1.750 kg 1 M3 = 333 kg.

Şeffaf Fiyatlandırma

Fiyatlarımızın içeriklerinin tamamı müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır.